Strona główna » Zagrożenia gender

IMG_7399.JPG

W ubiegły piątek ks. Prof. Dariusz Oko spotkał się z Sanoczanami. Ksiądz profesor przybył do naszego miasta na zaproszenie posła Bogdana Rzońcy.

Ksiądz Oko mówił o nowych programach przebudowy społeczeństwa jakie rodzą się na lewicy. Utopijny marksizm został zastąpiony ideologią gender. Budowa utopijnego systemu komunistycznego tylko w Rosji Sowieckiej kosztowała kilkadziesiąt milionów ludzkich istnień. W niektórych krajach marksiści wymordowali 1/3 społeczeństwa. Oblicza się, że całkowita liczba ofiar tego nieludzkiego systemu sięga 150 milionów.

Obecnie marsizm-leninizm odchodzi do lamusa jednak utopiści nie próżnują, nową ideologią, pod której sztandarami chcą zmieniać świat jest gender.  Teoretycy gender mówią, że płeć nie jest czymś stałym dla człowieka. Według nich płeć  jest to z jednej strony  konstrukt kulturowy, a z drugiej wynik wychowania.

Częścią ideologii gender jest wspomaganie homo-lobby. Za szlachetnymi pobudkami zmiany negatywnych nastawień do drugiego człowieka stoi w istocie hedonistyczna postawa czerpania przyjemności ze wszystkich możliwych zboczeń.  Homoseksualiści osiągnąwszy swoje cele chcą przekraczać kolejne granice nawołując do legalizacji związków kazirodczych, zoofilii czy pedofilii. Użycie za wszelką cenę staje się kwintesencją działań tych w swojej istocie ateistycznych  ruchów.     

Rozbicie tradycyjnej rodziny staje się celem nowych inżynierów społecznych. Dlatego robi się wszystko, aby zanegować wyjątkowość tej jedynej w swoim rodzaju komórki społeczeństwa. Deprawatorzy wprowadzają do szkół i przedszkoli nauczanie seksualne. Uczą masturbacji. Odrywają akt płciowy od duchowości człowieka czyniąc z niego jedynie fizyczne doznanie przyjemności.  I tak człowiek staje się niewolnikiem seksu. W Niemczech jeżeli rodzice sprzeciwiają się posyłaniu dzieci na lekcje seksu idą do więzienia. Tymczasem jeżeli seksualność zasłania wszystko inne to staje się czymś na poły chorobą, śmiertelną chorobą,  rakiem.

Z danych statystycznych wynika, że 40% pedofilów to geje. Jednak najwięcej się mówi o przypadkach pedofilii wśród księży.  W mediach nie usłyszymy, że na 1000 pedofilów siedzących w  więzieniach 400 to geje, a jedynie 1 to ksiądz.  

Środowiska gejowskie tak bardzo walczyły o wprowadzenie homo małżeństw w Niemczech. Pomimo tego, że geje  mogą legalizować swoje związki w tym kraju od 13 lat jedynie 1 na dwa tysiące to tzw. małżeństwo gejowskie. Hitler mówił o tysiącletniej rzeszy, a nazizm pustoszył Niemcy 13 lat, w Rosji komunizm trwał trochę dłużej lat kilkadziesiąt, podobny los czeka ideologię gender ze względu na jej zasady oderwanie od prawdziwej natury człowieka.  

Chrobak Andrzej

 


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334