Strona główna » W Tygodniku napisali...

W Tygodniku napisali...

W najnowszym Tygodniku Sanockim „tajemniczy” redaktor o pseudonimie „emes” gani panów RB i WP za rozpoczęcie kampanii wyborczej. Komu służy kupowanie za kwotę 4200 zł drzewek sprowadzanych aż z Holandii, nawet jeżeli czyni to zwycięzca przetargu na rewitalizację Placu św. Michała? Czy w Polsce nie ma sadzonek? Czy w Sanoku nie ma specjalistów od nasadzeń?

Jeżeli troska o finanse miasta czy raczej państwa jest elementem kampanii wyborczej, to jak nazwać całostronicowy wywiad naczelnego redaktora Tygodnika z urzędującym burmistrzem Wojciechem Blecharczykiem, jaki ukazał się na łamach tegoż Tygodnika 25 października?

Swoją drogą, ciekawe, ile kosztuje wykupienie jednej strony  w tygodniku, który przecież nie cierpi na nadmiar gotówki i tylko z trudem bilansuje swoją działalność, często jadąc na stratach.  Zresztą, czy ktoś mógłby wskazać wydanie Tygodnika bez takiej lub innej obecności burmistrza. Ostatnie miesiące nie przynoszą w tym względzie żadnych wyjątków.

Z kolei w przedostatnim numerze o znamiennym tytule „Z wodą i ściekami jesteśmy w Europie” ( szkoda, że z płacami bliżej krajów trzeciego świata) redaktor zachwyca się czystością wody, jaka płynie w sanockich mieszkaniach, zapominając dodać, że woda wychodzi czysta na ujęciu w Trepczy, a do mieszkań już niekoniecznie tak krystaliczna, biorąc pod uwagę stan instalacji w wielu domach, a przede wszystkim blokach.  

 

 


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334