Strona główna » Andrzej Duda prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzej Duda prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej

KW_100.jpg

Ostatnia niedziela pokazała, że wyniki I tury wyborów nie były przypadkiem. Polacy chcieli zmian i w II turze wyborów dali temu wyraz, głosując na Andrzeja Dudę.

Wybory prezydenckie zawsze wzbudzały w Polsce duże emocje i zawsze odgrywały ważną rolę w życiu politycznym naszego kraju. Dokonaliśmy wyboru głowy państwa, reprezentanta narodu na następne pięć lat. Wielu twierdzi, że Prezydent albo niewiele może, albo nic nie może, że jego znaczenie jest w życiu politycznym niewielkie. W rzeczywistości Prezydent to nie tylko strażnik Konstytucji, to także człowiek z konkretnymi uprawnieniami i możliwościami. Należy po nie sięgnąć i korzystać z nich. Ci, którzy mówią inaczej, muszą wiedzieć, że aktywna Prezydentura może realnie zmieniać rzeczywistość, wpływać na codzienne życie Polaków i zmieniać Polskę na lepsze. Trzeba tylko mieć w sobie energię i wolę przemian. Nie zamykać się w pałacu na pięć lat, ale wyjść z niego i zacząć rozmawiać z Polakami o ich codziennych problemach.

Takim autentycznym i wiarygodnym człowiekiem wydaje się być Andrzej Duda. Jako jedyny z kandydatów odwiedził wszystkie powiaty w Polsce. Sanockim autobusem jeździł po Polsce i słuchał Polaków. Był dumny, że jeździ Dudabusem wyprodukowanym w Sanoku. Historia sanockiej fabryki nie pamięta takiej promocji swoich wyrobów.

Przypomnieć należy, że podczas kampanii prezydenckiej dwukrotnie odwiedził Ziemię Sanocką. Spotkał się z wyborcami w Sanoku, ale także uczestniczył wraz z prezesem Jarosławem Kaczyńskim w ogólnopolskiej pielgrzymce do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie.

Wierzę, że prezydentura Andrzeja Dudy będzie taka, jak to zapowiadał, otwarta, aktywna i jednocześnie bliska ludziom.

Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy w każdy możliwy sposób przyczynili się do zwycięstwa Andrzeja Dudy w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Pełnomocnik Powiatowy
Prawa i Sprawiedliwości
w Sanoku

Kazimierz Węgrzyn


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334