Strona główna » Tomasz Poręba: To poparcie to dla mnie powód do radości i zachęta do dalszej ciężkiej pracy

Tomasz Poręba: To poparcie to dla mnie powód do radości i zachęta do dalszej ciężkiej pracy

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Rzeszowie Tomasz Poręba dziękował wszystkim, którzy we wczorajszych wyborach oddali na niego swój głos. Według danych PKW lider listy PiS w województwie podkarpackim uzyskał ponad 113 tys. głosów. Będzie to druga kadencja Poręby w Parlamencie Europejskim. W czasie konferencji prasowej europoseł PiS dziękował mieszkańcom Podkarpacia za okazane zaufanie.

"Przede wszystkim chcę podziękować serdecznie wszystkim tym, którzy oddali na mnie w tych wyborach głos. Tak liczne poparcie traktuję jako zachętę do dalszej pracy na rzecz Podkarpacia. W minionej kadencji w mojej działalności przyświecało mi hasło "przede wszystkim Podkarpacie" i zrobię wszystko, by w kolejnych latach również angażować się w sprawy naszego regionu. Strategia karpacka, S19 i rozwój kolei oraz wspieranie młodych ludzi z Podkarpacia to będą główne obszary mojej aktywności w nowej kadencji PE" – zapowiedział europoseł PiS.

Poręba podziękował również wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu w wyborach do PE. "Zwycięstwo PiS na Podkarpaciu to na pewno powód do satysfakcji. Tego sukcesu nie dałoby się osiągnąć bez wielu ludzi, którym teraz chcę jeszcze raz pięknie podziękować - zarówno tym, którzy aktywnie uczestniczyli w tej kampanii jak i tym, którzy oddali głos na PiS" – mówił Poręba.


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334