Strona główna » Straszenia PiS-em ciąg dalszy. Paweł Graś mówi, że młodzi ludzie nie chcą głosować na PO, bo nie pamiętają rządów PiS

Straszenia PiS-em ciąg dalszy. Paweł Graś mówi, że młodzi ludzie nie chcą głosować na PO, bo nie pamiętają rządów PiS

Już dawno temu zrozumieliśmy taktykę sztabowców Platformy. Trzeba napędzać starach przed PiS-em. W PO jest od tego poza samym premierem, który mówił o kokonie nieufności jeszcze kilku specjalistów. Jednym z nich jest Sławomir Nowak, który od czasu do czasu przestrzega w mediach przed powrotem partii Jarosława Kaczyńskiego do władzy. Tydzień temu w Radio Zet grzmiał:

 "Jeśli Platforma Obywatelska przegra wybory parlamentarne, wróci noc PiS-owska w Polsce. To bardzo zły scenariusz. Będzie to samo co kiedyś nieufność, podejrzliwość, ściganie obywateli."

Ale ostatnio na linię frontu coraz mocniej wyszedł Paweł Graś. Tylko, że jego przestrogi wypowiedziane dużymi literami zabrzmiały zbyt dosłownie. W programie „Polityka przy kawie” na pytanie dziennikarki TVP1, czy to, że młodzi ludzie odwrócili się od Platformy i postanowili głosować na PiS, to porażka partii Tuska, odrzekł:

"To są ludzie w przedziale wieku od 18-24 lat. Oni nie pamiętają rządów PiS-u."

Szkoda, że rzecznik rządu nie dodał, że Platforma postara się o to, aby w kampanii młodym ludziom o tym przypomnieć. Minister dalej mówił:

 "Poza tym młodzi ludzie mają naturalny odruch buntu wobec rzeczywistości, wobec władzy, wobec hierarchii. Będziemy walczyli, aby czarny scenariusz, w którym mamy pana premiera Napieralskiego, wicepremiera Macierewicza, panią minister sprawiedliwości Kempę, a Staruch zostanie szefem więziennictwa nigdy się nie spełnił."

Gratulujemy panu ministrowi tak bogatej wyobraźni. W tej konkurencji pokonał pan nawet Sławomira Nowaka.

http://wpolityce.pl/artykuly/14636-straszenia-pis-em-ciag-dalszy-pawel-gras-mowi-ze-mlodzi-ludzie-nie-chca-glosowac-na-po-bo-nie-pamietaja-rzadow-pis

 


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334