Strona główna » Spotkanie Opłatkowe w Rzeszowie

Spotkanie Opłatkowe w Rzeszowie

a1.jpg

Rozpoczął się nowy 2016 rok. Działacze, sympatycy „Prawa i Sprawiedliwości” z Podkarpacia, koalicjanci "Zjednoczonej Prawicy" zgromadzili się na Spotkaniu Opłatkowym w Rzeszowie.

Uroczystości rozpoczęły się od Mszy św. koncelebrowanej w kościele pw. św. Krzyża. Druga część odbyła się w Filharmonii Rzeszowskiej. Gospodarzem był Andrzej Szlachta, poseł na Sejm RP.

Spotkanie uświetnił Chór Kameralny Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli pod dyrekcją Jerzego Augustyńskiego. Kolędy i pstorałki w wykonaniu tegoż chóru spotkały się z dużym uznaniem. Nie zabrakło wspólnego śpiewania.

Obecni na spotkaniu byli posłowie i senatorzy RP, w tym Piotr Uruski, poseł na Sejm RP z Sanoka, burmistrzowie, wójtowie, m.in. Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka. Nie zabrakło radnych różnych szczebli samorządu.

Liczna grupa przybyła z Sanoka, powiatu sanockiego. Byli to działacze i sympatycy „Prawa i Sprawiedliwości”. Delegacji przewodniczył Kazimierz Węgrzyn, radny powiatu sanockiego i jednocześnie pełnomocnik PiS`u powiatu sanockiego.

(in. wł.)

Komentarze (0)

Write a comment

  • Required fields are marked with *.


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334