Strona główna » Program Prawa i Sprawiedliwości. Trwa kampania informacyjna.

Program Prawa i Sprawiedliwości. Trwa kampania informacyjna.

19 czerwca bieżącego roku Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało swój program „Nowoczesna, solidarna, bezpieczna Polska”. Dokument ten został uchwalony w 2009 roku podczas kongresu programowego w Krakowie. Jesteśmy jedyną partią, która posiada od dwóch lat taki kompleksowy program. Choć niezmiennie „wyznajemy ten sam system wartości, który został wyrażony w krakowskim dokumencie (…) jednak zmieniło się wiele okoliczności i w związku z tym stanęliśmy przed zadaniem dokonania korekty” – podkreślił Jarosław Kaczyński, prezes PiS w trakcie czerwcowej prezentacji. Przygotowaliśmy projekt zaktualizowanego programu.

Obecnie Prawo i Sprawiedliwość zamierza dotrzeć jak najszerzej do Polaków z informacją propagującą nasz program. Dlatego rozpoczęliśmy kampanię informacyjną, która w pierwszej odsłonie prezentowała spoty telewizyjno-radiowe „Słowa prawdy”, a w nich głosy zwykłych Polaków mówiących o naszych codziennych problemach. Sposoby rozwiązania tych problemów przedstawia właśnie program Prawa i Sprawiedliwości. Jednocześnie w programie możemy znaleźć ciekawą analizę błędów i zaniechań rządu Donalda Tuska. Słowa bohaterów naszego spotu Panie Tusk, panu już dziękujemy są lapidarną ilustracją tej części programu.

Kolejnym elementem akcji informacyjnej są billboardy z Premierem Jarosławem Kaczyńskim przywołujące okres dynamicznego rozwoju naszego kraju w latach 2005–2007. Każdy, kto zechce przypomnieć sobie dokonania rządu Jarosława Kaczyńskiego, może sięgnąć po program Prawa i Sprawiedliwości. Są one w nim omówione.

Wreszcie od dzisiaj przedstawiamy spot telewizyjny Chcemy Polski równych szans. Bariery w gospodarce, bariery edukacyjne, bariery w dostępie do pracy, do służby zdrowia to przeszkody nie do pokonania dla wielu Polaków. Jarosław Kaczyński wie, jak otworzyć „szklane drzwi” przed milionami Polaków, dla których są one zamknięte.

Drzwi do Polski równych szans otwiera program Prawa i Sprawiedliwości. Jest to obszerny tekst liczący ponad 200 stron. Warto poznać zawarte w nim treści. Zapraszamy do lektury.

Całość projektu zaktualizowanego programu dostępna TUTAJ


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334