Strona główna » Prof. Pawłowicz: Bronię homoseksualistów przed homoseksualistami

Prof. Pawłowicz: Bronię homoseksualistów przed homoseksualistami

- Zlecenie mi przez władze klubu projektu ustawy o związkach partnerskich zwróciło moją uwagę na ten problem i mediów na mnie. Nie spodziewałam się, że zajmując się publicznym prawem gospodarczym i konstytucyjnym będę kończyła życie jako m.in. obrońca homoseksualistów przed homoseksualistami. Ale ja bronię ich jako ludzi cierpiących. Mówię, że władze i ich środowiska nie udzielają im pomocy w ich rzeczywistych problemach. Postaram się coś w tej sprawie zrobić, bo to może być konkretna pomoc dla tych ludzi - powiedziała prof. Krystyna Pawłowicz w odpowiedzi na pytania internautów Tvp.info.

- Dostaję teraz listy od osób homoseksualnych. Piszą, że to ja jestem ich rzeczywistym obrońcą, reprezentuję ich problemy, a nie pan Biedroń. Homoseksualiści, którzy się do mnie zwrócili, zresztą bardzo źle się o nim wypowiadają. Bo Biedroń to celebryta, on nie robi nic pozytywnego, a niektórzy z homoseksualistów chcą, by zająć się ich prawdziwymi problemami, np. brakiem możliwości znalezienia pomocy, terapii. Oni potrzebują dyskrecji, a nie rozgłosu, który dał im pan Biedroń - powiedziała Tvp.info prof. Krystyna Pawłowicz z PiS.

Jej zdaniem, homoseksualiści w polskim Sejmie mają się bardzo dobrze. - Mają w parlamencie pewną nadreprezentację. Oni w ogóle nie powinni pokrzykiwać. Często w sposób hałaśliwy, wulgarny obnoszą się ze swoimi skłonnościami. Homoseksualiści celebryci zazwyczaj mieszkają w apartamentach, wygrzewają się w świetle fleszy aparatów fotograficznych i kamer. Ich działalność jest hojnie sponsorowana nie wiadomo przez kogo - stwierdziła posłanka PiS.

eMBe/Tvp.info


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334