Strona główna » Podatniku, płać i płacz! Czyżby robota głupiego…?

Podatniku, płać i płacz! Czyżby robota głupiego…?

Nie tak dawno po rzetelnym (?!)  remoncie został oddany do użytku odcinek drogi powiatowej (Powiat Sanocki) od Sanoka (ul. Mickiewicza, Białogórska, Traugutta), przez Trepczę do Międzybrodzia. Remont kosztował kilka milionów zł, w tym były przede wszystkim pieniądze unijne i wkład własny powiatu. Wcześniej kilka milionów złotych zostało wydatkowane na zabezpieczenie osuwisk w miejscowości Międzybródź.

Na wspomnianym odcinku wykonano nową nawierzchnię, wykonano chodniki w miejscach koniecznych i zainstalowano barierki ochronne. W ostatnich dniach na odcinku od Trepczy (most na Sanoczku) do Międzybrodzia prowadzona jest wycinka przydrożnych drzew, które z pewnością stanowiły zagrożenie dla kierowców i przechodniów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie źle wykonywana  wycinka.  Wycinane drzewa, często o dużej wadze, upadają na nową nawierzchnię asfaltową, a przede wszystkim niszczą, a w niektórych miejscach masakrują nowe barierki bezpieczeństwa. Zniszczenia są bardzo duże.

Ten, kto wyrządził takie szkody, pewnie za to odpowie i zamontuje nowe barierki. Nie w tym jest jednak problem. Problem w tym, że jest to robota głupiego! Pewnie i tak zapłaci podatnik!

Tadeusz Nabywaniec

 


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334