Strona główna » Otwarcie biura poselskiego „Prawa i Sprawiedliwości” oraz biura poselsko-senatorskiego „Prawa i Sprawiedliwości” i „Solidarnej Polski” w Sanoku

Otwarcie biura poselskiego „Prawa i Sprawiedliwości” oraz biura poselsko-senatorskiego „Prawa i Sprawiedliwości” i „Solidarnej Polski” w Sanoku

b1.jpg

Dnia 15 marca br. w Sanoku oficjalnie zostało otwarte biuro poselskie „Prawa i Sprawiedliwości” oraz biuro poselsko-senatorskie „Prawa i Sprawiedliwości” oraz „Solidarnej Polski”.

Zgromadzonych przywitał Piotr Uruski, poseł na Sejm RP, po nim do zebranych zwrócił się Piotr Babinetz, także poseł na Sejm RP. Obydwaj posłowie zadeklarowali pracę i współpracę, która z pewnością przyniesie oczekiwane efekty dla mieszkańców ziemi sanockiej.

Pomieszczenia poświęcił o. Zbigniew Kubit, proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Sanoku, życząc, aby w tym miejscu spotykali się i pracowali ludzie, dla których dobro naszej Ojczyzny i jej mieszkańców jest najważniejsze. Służba innym to wielka cnota.

Ponadto w spotkaniu udział wzięli m.in. Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka, Roman Konieczny, starosta sanocki, wiceburmistrz Sanoka Edward Olejko, Andrzej Szall, przedstawiciel NSZZ „Solidarność”, Kazimierz Węgrzyn, pełnomocnik KP „Prawa i Sprawiedliwości” w Sanoku (współorganizator spotkania), Adam Drozd, działacz "Polski Razem", radni miasta Sanoka i powiatu sanockiego, delegacje stowarzyszeń, działacze i sympatycy PiS-u, SP oraz PR.

Biuro poselsko-senatorskie mieści się w Sanoku, przy ul. Rynek 16.
Jest czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 9.00 do 16.30,
nr tel. 16 46 34 334 

(in. wł.)


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334