Strona główna » Krasnodębski: PiS zwycięży

Krasnodębski: PiS zwycięży

Sondaże dające PO kilkunastoprocentową przewagę są zupełnie niewiarygodne. Świadczą co najwyżej o uwikłaniu politycznym ośrodków badań i ich braku kwalifikacji - powiedział w rozmowie z nowym dziennikiem "Gazeta Polska Codziennie" prof. Zdzisław Krasnodębski.

- Wszystko wskazuje na to, że zwycięstwo wyborcze będzie jednak po stronie PiS. Szczerze mówiąc, zupełnie mnie to nie dziwi. Elektorat PiS jest bardzo zmobilizowany. Czas także działa na rzecz głównej partii opozycyjnej, odsłaniając coraz więcej zaniechań i patologii rządów Platformy Obywatelskiej - uważa prof. Krasnodębski.

I dodaje: - Przewaga PiS jest zjawiskiem pozytywnym. Skandaliczne śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej i kolejne afery, z hazardową na czele to jedne z wielu powodów, dla których należy pozbawić PO władzy. Ewentualne kolejne zwycięstwo tej partii byłoby rezygnacją Polaków z udziału w demokracji.

"Gazeta Polska Codziennie" ukaże się 9 września. Do tego czasu na portalu Niezależna.pl będą ukazywać się fragmenty tekstów pochodzących z próbnych wydań dziennika

http://niezalezna.pl/15194-krasnodebski-pis-zwyciezy


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334