Strona główna » Kaczyński: Warto głosować na osoby skuteczne i sprawdzone. Tomasz Poręba to bardzo dobry wybór

Kaczyński: Warto głosować na osoby skuteczne i sprawdzone. Tomasz Poręba to bardzo dobry wybór

W ostatnim dniu kampanii do PE Jarosław Kaczyński po raz kolejny przyjechał na Podkarpacie. Podczas wszystkich wizyt wspólnie z posłem do PE Tomaszem Porębą podejmował i wskazywał największe zaniechania rządu PO-PSL z punktu widzenia Podkarpacia: brak drogi S19, brak wystarczających zabezpieczeń przeciwpowodziowych w naszym regionie czy bierność rządu ws. kłopotów polskich producentów wędlin.

Jarosław Kaczyński podkreślał potrzebę odbudowy w Polsce przemysłu oraz dostępności komunikacyjnej województwa i całej Polski wschodniej. Będzie to jeden z najważniejszych priorytetów rządu PiS. Po raz kolejny również Prezes Kaczyński zarekomendował mieszkańcom Podkarpacia kandydaturę Tomasza Poręby, który - zdaniem Kaczyńskiego - przez ostatnie lata doskonale sprawdził się w PE, podejmując i zabiegając o najważniejsze sprawy dla Podkarpacia i Polski.

"Numerem jeden na naszej liście jest ten naprawdę sprawdzony człowiek. Zaczynał jako zwykły pracownik. Zobaczyliśmy, że jest niezwykle zdolny, sprawdzony i lojalny. Został europosłem. Wierzę, że będzie nim dalej, żeby służyć Polsce" - mówił Jarosław Kaczyński.

"Podkarpacie to region o olbrzymim potencjale. Aby się szybciej rozwijał i nadrabiał zaległości, potrzebne są realne a nie pozorowane działania rządu. Przez ostatnie lata zarówno promowałem region w Brukseli jak i dawałem szansę młodym ludziom z Podkarpacia. Przyświecało mi hasło - przede wszystkim Podkarpacie. Jeśli wyborcy znów obdarzą mnie zaufaniem, będę kontynuował te działania" - powiedział Poręba.


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334