Strona główna » J. Kaczyński dla niezalezna.pl: Twardy front zaczyna się sypać

J. Kaczyński dla niezalezna.pl: Twardy front zaczyna się sypać

W rozmowie z naszym reporterem Jarosław Kaczyński przyznaje, że początkowo myślał, że wydarzenia z 10 kwietnia były wynikiem „okropnego, ale jednak wypadku”, teraz jednak z każdym dniem jest coraz bardziej przekonany, że tak nie jest.

Pytany przez reportera portalu niezalezna.pl o to, kiedy kiedy prawda o Smoleńsku zostanie wyjaśniona oraz jak bardzo zbliżyliśmy się do wyjaśnienia przyczyn tragicznych wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku Jarosław Kaczyński przyznaje, że widać wyraźnie, że twardy dotychczas front zaczyna się sypać.

- Trudno wymienić datę, ale jesteśmy coraz bliżej. Druga strona, ten twardy front wyraźnie się zaczyna sypać. Świadczy o tym choćby pokazanie filmu Anity Gargas Anatomia Upadku w TVP, czy choćby transmisja w stacjach telewizyjnych z zespołu Antoniego Macierewicza. Te trzy lata bardzo mocno zbliżyły nas do prawdy. Na samym początku ja też myślałem, a to dla mnie ogromna tragedia, że w Smoleńsku doszło do okropnego, ale jednak wypadku. Dzisiaj chciałbym żeby tak było, ale obawiam się że tak nie jest – oświadczył Jarosław Kaczyński.

Autor: Samuel Pereira,

Żródło: niezalezna.pl


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334