Strona główna » Do byłych koleżanek i kolegów z Prawa i Sprawiedliwości

Do byłych koleżanek i kolegów z Prawa i Sprawiedliwości

Publikujemy treść przesłanego do nas przez prof. dr hab. Hannę Ambroż listu Do byłych koleżanek i kolegów z Prawa i Sprawiedliwości

Szanowni Państwo,

Wierzyć mi się nie chce, że nie zdajecie sobie sprawy ze zła, które uczyniliście Polsce oraz Prawu i Sprawiedliwości walczącemu o prawdę w zakłamanej Polsce. Czy nie zauważyliście, że opanowując media, wyrzucając niezależnych i inaczej myślących dziennikarzy, PO pozbawiła Polaków dostępu do rzetelnych informacji?

Nie wierzę w to, że większość z Państwa czyni to z wyrachowania, choć zapewne niektórzy – tak! Niestety ! W prezydenckiej kampanii wyborczej urządzono, w okresie najcięższej żałoby, „karnawał w Rio” z przebieraniem w kolorowe szaty, kowbojskie kapelusze i z innymi wygłupami. Zrezygnowano z przypominania Katastrofy Smoleńskiej. Na życzenie PO? Czy aby tylko nieświadomie??

Teraz również robicie wszystko, żeby rozbić PiS choć, mam nadzieję, że to Wam się nie uda. ZWRACAM SIĘ TYLKO DO TYCH, KTÓRZY NIE CZYNIĄ TEGO Z PREMEDYTACJĄ !!! Wierzę, że tacy istnieją!

Czy nie widzicie, że dołączyliście do grupy nie tylko „zamulających” Katastrofę Smoleńską, ale także do tych, którzy „zamietli pod dywan” aferę hazardową. Świadczy o tym choćby nagłośnienie sprawy przez wszystkie media zawłaszczone przez Platformę.

Jest to niewątpliwie ZDRADA ś.p. Prezydenta prof. LECHA KACZYŃSKIEGO i JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO, którego nie oszczędzono i któremu nie dano czasu na przeżycie najgorszego okresu ciężkiej żałoby. Jest to zdrada wszystkich Koleżanek i Kolegów z PiS, którzy wierzą, że prawda, praworządność i sprawiedliwość zwycięży w naszym Kraju.

PRZEMYŚLCIE SOBIE PAŃSTWO WSZYSTKIE OKOLICZNOŚCI I POSTĄPCIE ZGODNIE Z WASZYM SUMIENIEM. Szczególnie piszę to do panów Jana Ołdakowskiego i Adama Bielana, których znam osobiście. Panie Janie – nie usprawiedliwiają Pana kontakty towarzyskie!

Prof. dr hab. Hanna Ambroż


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334