Strona główna » Czas na zmiany. Spotkanie posła na Sejm RP Piotra Babinetza z mieszkańcami Sanoka

Czas na zmiany. Spotkanie posła na Sejm RP Piotra Babinetza z mieszkańcami Sanoka

W dniu 2 lipca br. w biurze Komitetu Powiatowego PiS w Sanoku Poseł Piotr Babinetz spotkał się z mieszkańcami miasta w ramach ogólnokrajowej akcji PiS „Czas na zmiany”.

Poseł przedstawił stanowisko Prawa i Sprawiedliwości w sprawie skutków afery taśmowej i sytuacji w państwie po ujawnieniu nagrań.

Odpowiadał również na liczne pytania dotyczące zarówno spraw krajowych, jak i regionalnych czy lokalnych (m.in. możliwość współpracy z innymi ugrupowaniami prawicowymi, sprawa drogi S-19, obwodnica Sanoka, przygotowania do wyborów samorządowych).

Jego wypowiedzi w sprawach miejscowych uzupełnili następnie samorządowcy reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość: radny Powiatu Sanockiego, a zarazem przewodniczący Komitetu Powiatowego PiS Tadeusz Nabywaniec oraz radny Miasta Sanoka Andrzej Chrobak.

Spotkanie trwało bardzo długo i ukazało duże zaangażowanie przybyłych na nie mieszkańców Sanoka w sprawy ojczyzny oraz obawę o dalsze losy państwa wobec tak wielkiej nieodpowiedzialności i niefrasobliwości rządzących, jaką ujawniły słynne nagrania.

Uwidoczniły się również wielkie oczekiwania i nadzieje, jakie Polacy wiążą z możliwością dojścia do władzy Prawa i Sprawiedliwości, stawiając jednocześnie przed naszą partią wysokie wymagania w zakresie postaw moralnych, skuteczności działania i przeprowadzenia bardzo szerokiego zakresu koniecznych reform.

(in. wł.)


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334