Strona główna » Co z obwodnicą Sanoka? Takie pytanie zadał jeden z internautów.

Co z obwodnicą Sanoka? Takie pytanie zadał jeden z internautów.

21 marca br. na portalu esanok.pl ukazała się informacja pt. „Rada Miasta Sanoka w obronie TV „Trwam”. Jeden z internautów w swoim komentarzu pyta wprost:
„A gdzie OBWODNICA???. pisze: 21 marca 2012 o 20:12

Panie radny RM Wojciechu.Pruchnicki i Panie Andrzeju.Chrobak oraz Panie i Panowie radni: Henryka Tymoczko , Maria Oberc , Roman Babiak , Zbigniew Daszyk -OK jest oświadczenie nie mam zamiaru dyskutować w tym temacie bo takie są święte prawa DEMOKRACJI.Ale mam też święte prawo( oczywiście że DEMOKRACJI )jako obywatel tego Królewskiego miasta SANOKA publicznie zobowiązać was Szanowni demokratycznie wybrani reprezentanci mieszkańców tego miasta do zadania publicznego pytania do radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz członka zarządu Sejmiku Województwa Sławomira Miklicza ( a także kandydata na Burmistrza miasta w 2010 roku ).Równocześnie to samo pytanie zadaje publicznie obecnym radnym Rady Miasta z partii o nazwie PO CO Z OBWODNICĄ S A N O K A ?????.
 ……………………………………………….

 Z wyrazami uszanowania dla wszystkich radnych R.M Sanoka.
 mieszkaniec i podatnik Królewskiego miasta SANOKA.”

Odpowiedź na to pytanie nie jest taka trudna. Posłowie Prawa i Sprawiedliwości PIOTR BABINETZ i STANISŁAW PIOTROWICZ wnioskowali, aby w budżecie państwa na rok 2012 zagwarantować pieniądze na prace dotyczące budowy obwodnicy Sanoka. Wskazali konkretne źródła finansowania. Jednak ich wnioski zostały odrzucone głosami posłów koalicji rządzącej, czyli PO i PSL-u. Trzeba o tym wiedzieć. Warto przeczytać informacje, które znajdują się pod niżej podanymi adresami:

1.       http://www.tadeusznabywaniec.com/2012/02/byly-pieniadze-dla-sanoka-zabraklo-dobrej-woli/

2.       http://www.tadeusznabywaniec.com/2012/02/poslowie-piotr-babinetz-i-stanislaw-piotrowicz-pamietali-o-sanoku-i-krosnie/

3.       http://www.tadeusznabywaniec.com/2012/01/poslowie-po-i-psl-u-przeciwko-dodatkowym-srodkom-dla-podkarapcia/

(TN)


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334