Strona główna » Beata Szydło, wiceprezes PiS-u, odwiedziła Sanok

Beata Szydło, wiceprezes PiS-u, odwiedziła Sanok

aa1.jpg

SANOK. 22 września br. (we wtorek) pani Beata Szydło, wiceprezes PiS-u, odwiedziła Sanok. Głównym punktem wizyty była obecność w sanockim Autosanie, w fabryce autobusów z ogromną tradycją.

Pierwszym punktem wizyty była konferencja prasowa przed biurowcem. Pani Beata Szydło jasno powiedziała, że polski przemysł motoryzacyjny należy wspierać ponad wszystko, w tym sanocką fabrykę autobusów. Zaznaczyła m.in., iż „SzydłoBus” (czytaj: autokar wyprodukowany w Sanoku), którym podróżuje, ma już na liczniku 1 mln km i nadal sprawuje się świetnie.

Nie zabrakło czasu na rozmowę ze związkowcami i załogą.

W dalszej kolejności liczna grupa parlamentarzystów, zaproszonych gości, przedstawicieli mediów udała się wspólnie do hali produkcyjnej, gdzie zebranych zapoznano z obecną działalnością zakładu. Uczynił to Ludwik Noworolski, syndyk masy upadłościowej.

Wśród wizytujących był Janusz Cecuła, działacz PiS-u w powiecie sanockim, kandydat do Sejmu RP w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

Następnie pani wiceprezes Beata Szydło udała się na merytoryczne rozmowy w sprawie Autosanu z Ludwikiem Noworolski i innymi osobami.

Wizyta pani Beaty Szydło w Sanoku była bardzo udana. Teraz wszyscy oczekujemy na jej owoce.

(in. wł.)

Komentarze (0)

Write a comment

  • Required fields are marked with *.


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334