Strona główna » Andrzej Duda, kandydat na Prezydenta RP, gościł w Sanoku

Andrzej Duda, kandydat na Prezydenta RP, gościł w Sanoku

Brak dokumentów do wyświetlenia.

a2.jpg

W piątek 10 stycznia 2015 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku gościł kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Spotkanie z nim poprowadził senator Andrzej Matusiewicz.

Przybyło wielu mieszkańców miasta i powiatu sanockiego, a także m.in. poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca, starosta sanocki Roman Konieczny i wicestarosta Wacław Krawczyk, przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Daszyk, wiceburmistrzowie Sanoka: dr Piotr Uruski i Edward Olejko, a ponadto wielu radnych miejskich i powiatowych.

Zarząd Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości w Sanoku reprezentowali: Agnieszka Szczepańska, Kazimierz Węgrzyn i Andrzej Chrobak.

Andrzej Duda, będący zarazem posłem do Parlamentu Europejskiego, mówił o licznych, poważnych problemach, z jakimi boryka się nasze państwo, także na tle innych państw Unii Europejskiej, oraz przedstawiał swoje propozycje skutecznego rozwiązania tych problemów. Jego wystąpienie zostało przyjęte z zainteresowaniem, uznaniem i z nadzieją na szybkie zmiany na lepsze po tegorocznych wyborach prezydenckich.

(inf. wł.)

Komentarze (0)

Write a comment

  • Required fields are marked with *.


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334