Strona główna » A ja chcę żyć z premierem w jednym państwie...

A ja chcę żyć z premierem w jednym państwie...

Chcę żyć z premierem w jednym państwie, choć żal patrzeć, jak to państwo jest dewastowane i psute.A ja mimo wszystko, Panie Premierze, chcę żyć z Panem w jednym państwie i nawet nie apeluę o wzajemność.

Chcę żyć z Panem w jednym państwie, choć Pan i pańscy koledzy uważacie to państwo za swoją własność i nie znosicie krytyki, zwłaszcza tej o katastrofę posmoleńską.

Chcę żyć z Panem w jednym państwie, choć w tym państwie jest Pan chojrak, a za granicą – przykro powiedzieć - gamoń.

Chcę żyć z Panem w jednym państwie, choć nie potrafię pojąć, dlaczego oddał Pan Rosjanom całe śledztwo smoleńskie i palcem pan nie kiwnął, żeby zabezpieczyć i sprowadzić do Polski kluczowe dowody.

Chcę żyć z Panem w jednym państwie, choć prokuratura zabrała się do badania wraku rychło w czas, dwa i pół roku po katastrofie, a Pan nie wiedzieć czemu ją chwali.

Chce żyć z Panem w jednym państwie, choć moje głębokie oburzenie wywołuje fakt, ze broniąc rodzinom smoleńskim dostępu do prawdy, pańska kancelaria wynajęła prywatnych prawników, opłacanych z publicznych pieniędzy. Uważam to za nielegalne, niemoralne i niegodziwe.

Chce żyć z Panem w jednym państwie, choć jeden pański minister uważa mnie za bydło, drugi za niedorżniętą watahę, a zainspirowany w pańskiej partii człowiek zabił mojego współpracownika.

Chce z Panem żyć w jednym państwie, choć to państwo jest beznadziejnie silne wobec samotnej matki i jej dzieci, a beznadziejnie słabe oszustów z rozmaitych Amber Gold.

Chce żyć z Panem w jednym państwie, choć krew mnie zalewa, że woda zalewa najdroższy stadion i że pański rząd kupuje w Gdańsku sąd za 157 milionów złotych, choć go nie zamawiał, o czym ostatnio o dziwo napisał „Newsweek”.

Chce żyć z Panem w jednym państwie, choć w tym państwie wielu ludzi nie wie jak żyć, a Pan nie wie jak rządzić.

Chcę z Panem żyć w jednym państwie, choć mnie Pan wkurza, swoja arogancją wobec ludzi i pogardą dla prawdy.

Chcę żyć z Panem w jednym państwie, bo jedno mamy państwo, a w nim jedno krótkie życie...

http://januszwojciechowski.salon24.pl/459424,a-ja-chce-zyc-z-premierem-w-jednym-panstwie


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334