Strona główna » 2. Turniej Piłkarski Dzikich Drużyn w Sanoku

2. Turniej Piłkarski Dzikich Drużyn w Sanoku

SANOK. W dniu 31sierpnia br. na Orliku przy SP nr 1 w Sanoku odbył się 2. Turniej Piłkarski Dzikich Drużyn pod patronatem Tomasza Poręby, posła do Parlamentu Europejskiego.

W zawodach udział wzięło 14 zespołów. Zwyciężyły Platynowe Łokcie, pokonując w finale B&S Fighters 4:2. Miejsce trzecie po ambitnej grze przypadło Plastikowym Krawężnikom, które pokonały Podmuch Palestyny 5:0. Na finał do Rzeszowa (7 września br.) pojadą zwycięzcy sanockich zmagań.

Najlepsze trzy zespoły zostały nagrodzone dyplomami, pucharami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi (piłki, torby sportowe).

Przyznano także nagrody indywidualne. Najskuteczniejszym strzelcem sportowych zmagań został Krystian Frączek (zawodnik B&S Fighters), najlepszym bramkarzem – Krzysztof Kordus (zawodnik Podmuchu Palestyny).

Nagrody ufundowali: Andrzej Matusiewicz, senator RP, Stanisław Piotrowicz, poseł na Sejm RP, Piotr Babinetz, poseł na Sejm RP, Tadeusz Pióro, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego, Andrzej Chrobak, radny miasta Sanoka, Tadeusz Nabywaniec, radny powiatu sanockiego, Ryszard Wysata, Józef Orłowski, Marek Małecki, radni powiatu leskiego, Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku.

Koordynatorem turnieju był Rafał Jasiński, sędziami - Łukasz Kwolek i Roman Lechoszest.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia turnieju. Do zobaczenia za rok.