Strona główna » Aktualności » Tadeusz Pióro kandydatem „Prawa i Sprawiedliwości” na burmistrza Sanoka

Tadeusz Pióro kandydatem „Prawa i Sprawiedliwości” na burmistrza Sanoka

6IhvKUrYZ.jpg

Dzisiaj w królewskim zamku w Sanoku odbyła się konferencja, podczas której struktury partii „Prawo i Sprawiedliwość” poinformowały społeczeństwo, że kandydatem na burmistrza Sanoka jest Tadeusz Pióro.

Potwierdził to poseł na Sejm RP Piotr Babinetz, który w swojej wypowiedzi wyraźnie zaznaczył, iż osobą rekomendowaną na burmistrza Sanoka został Tadeusz Pióro, popierany przez władze „Prawa i Sprawiedliwości”. Jednocześnie przekazał oświadczenie posła do PE Tomasza Poręby, iż Tadeusz Pióro ma poparcie wszystkich posłów PiS-u do Parlamentu Europejskiego oraz wszystkich posłów partii „Prawo i Sprawiedliwość” w Sejmie RP. Wszelkie inne informacje są nieprawdziwe.

 Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca w pełni zaaprobował taką decyzję. W jego słowach jasno wybrzmiało, że innej kandydatury „Prawa i Sprawiedliwości” nie rozpatrywano, pan Tadeusz Pióro był jedynym kandydatem.

Również poseł na Sejm RP Piotr Uruski rekomendował  Tadeusza Pióro. Potwierdził, iż kandydatura ta jest najlepsza z możliwych. Ciężka praca obecnego burmistrza zaowocowała wieloma inwestycjami, jakich Sanok nie miał od 1989 roku.

W imieniu struktur powiatowych i miejskich takie poparcie wyraził także Kazimierz Węgrzyn, przewodniczący Zarządu Komitetu Terenowego "Prawo i Sprawiedliwość" w Sanoku.

Dziennikarze zadali wiele pytań, na które usłyszeli merytoryczne odpowiedzi, zarówno ze strony Tadeusza Pióry i posłów.

(inf. wł.)


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334