Strona główna » Aktualności » Przed nami II tura wyborów samorządowych

Przed nami II tura wyborów samorządowych

dbz4FG5Fl.jpg

Szanowni Państwo! Drodzy Sanoczanie!

 21 października wybraliście Państwo radnych Miasta Sanoka na kadencję 2018-2023.  Przed nami druga tura wyborów na stanowisko burmistrza naszego miasta.

W przypadku Burmistrza Tadeusza Pióro powinniśmy ocenić nie tylko ambitne plany, przedstawiane w programie wyborczym, ale również to, co udało się zrealizować dla Sanoka w mijającej kadencji.

A zostało osiągnięte bardzo wiele! Widoczny gołym okiem rozwój naszego miasta to w dużej mierze uczestnictwo w finansowych środkach spoza budżetu Miasta Sanoka. Nie byłoby to możliwe bez bardzo aktywnego zabiegania Burmistrza Tadeusza Pióry u parlamentarzystów  oraz w Zarządzie Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Dzięki temu mogliśmy dodatkowo z własnego budżetu sfinansować wiele poważnych inwestycji, z których obecnie korzystają już sanoczanie, mieszkańcy ościennych gmin i goście.

Wyniki wyborów samorządowych w skali kraju oraz na Podkarpaciu dają nam nadzieję na dalszą współpracę z samorządem województwa oraz przychylność dla dalszych działań inwestycyjnych na rzecz Sanoka i ziemi sanockiej.

Szanowni Państwo!

Reprezentujemy Komitet Wyborczy „Prawo i Sprawiedliwość” i chociaż z wieloma z Was możemy się różnić poglądami i sympatiami politycznymi, to jednak każdemu z nas na sercu leży dalszy rozwój Sanoka oraz wspólne działania dla poprawy warunków życia w naszym mieście. Drogi, chodniki, place zabaw, jakość wody w kranie nie mają barw partyjnych.

Drodzy Sanoczanie!

Głosując na Tadeusza Pióro, stawiacie na kompetencję, skuteczność, pracowitość i doświadczenie. Głosujecie za podtrzymaniem i kontynuacją dobrej passy dla naszego miasta!

Prosimy Państwa o Wasz głos!

W imieniu Zarządu Powiatowego i Miejskiego „Prawa i Sprawiedliwości”
w Sanoku

Kazimierz Węgrzyn

Stanisław Chęć


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334