Strona główna » Aktualności » Powiatowa Konwencja Wyborcza „Prawa i Sprawiedliwości” w Sanoku

Powiatowa Konwencja Wyborcza „Prawa i Sprawiedliwości” w Sanoku

xyIFJXvo3.jpg

W dniu 8 października auli PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku odbyła się Konwencja Powiatowa „Prawa i Sprawiedliwości” w Sanoku.

Gośćmi szczególnymi byli m.in.: pan Piotr Babinetz, poseł na Sejm RP, pan Bogdan Rzońca, poseł na Sejm RP, pan Piotr Uruski, poseł na Sejm RP, Maria Kurowska, członek zarządu województwa podkarpackiego.

Wszyscy goście w swoich przemówieniach jednoznacznie podkreślali, że pan Tadeusz Pióro to najlepszy kandydat „Prawa i Sprawiedliwości” na kontynuowanie #DobrejZmiany  w Sanoku.

Pan Tadeusz Pióro przedstawił wyczerpująco dokonania za lata 2014-2018. Zapowiedział szczegółowe działania na najbliższe pięć lat, jeśli ponownie zostanie wybrany na burmistrza Sanoka.

W pewnym momencie na scenie ukazał się gość szczególny – był nim pan Jan Pietrzak. Osoba, której nikomu nie trzeba przedstawiać w szczegółach. Bard, pieśniarz, satyryk, twórca wielu pieśni patriotycznych, założyciel Kabaretu „Pod Egidą”, przeciwnik od lat systemu komunistycznego. Przekazał uczestnikom spotkania taką dawkę patriotyzmu jak nikt inny. Śpiewali wszyscy, i ci młodsi, i starsi. Gromkie brawa nie milkły.

Ważnym punktem spotkania była prezentacja kandydatów na radnych Sejmiku Województwa Podkarpackiego, radnych do Rady Powiatu Sanockiego, radnych miasta Sanoka i kandydatów na wójtów i burmistrzów z Komitetu Wyborczego „Prawo i Sprawiedliwość” (gmina Tyrawa Wołoska, gmina Besko, gmina Bukowsko, gmina Zarszyn, gmina Sanok (wiejska),  oraz popieranych przez „Prawo i Sprawiedliwość” (gmina Zagórz, gmina Komańcza).

Zaprezentowała się bardzo dobra drużyna. Drużyna gotowa do zwycięstwa. #DobrąZmnianę trzeba kontynuować.

Sprawdzian wiedzy obywatelskiej nastąpi 21 października br.

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy,
zaufajcie nam. My nie obiecujemy. My, po rozmowach z Wami, realizujemy, wykonujemy zadania, które nam powierzyliście.

(inf.wł.)


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334