Strona główna » Aktualności » "Oskarżeni o wierność". Konkurs po raz szósty.

"Oskarżeni o wierność". Konkurs po raz szósty.

GWd3GdiVI.jpg
SANOK. Szósty już raz w Sanoku odbył się Międzypowiatowy Konkurs Historyczny pt. "Oskarżeni o wierność", którego organizatorem był Sanocki Klub "Gazety Polskiej". Udział w nim wzięło 28 uczestników z 15 szkół z powiatów leskiego, brzozowskiego i sanockiego.

Tym razem młodzież gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych wykazała się swoją wiedzą o Janinie Żubryd, Janie Rodowiczu, Stanisławie Kasznicy oraz o Armii Krajowej.

W kategorii gimnazjów rywalizowali uczniowie: Gimnazjum nr 4 w Sanoku, Gimnazjum w Zagórzu, Gimnazjum nr 2 w Sanoku, Gimnazjum w Nowotańcu, Gimnazjum nr 1 w Sanoku, Gimnazjum w Niebieszczanach, Gimnazjum w Strachocinie, Gimnazjum w Średniej Wsi, Gimnazjum w Przysietnicy.

Szkoły ponadgimnazjalne reprezentowali: LO w Lesku, ZS nr 2 w Sanoku, ZS nr 5 w Sanoku, II LO w Sanoku, ZS nr 1 w Sanoku, ZS nr 3 w Sanoku.

Za udział wszystkim serdecznie dziękujemy. Wyniki zostaną ogłoszone 27 lutego br. o godz. 10.00 podczas uroczystego spotkania w Sanockim Domu Kultury.

Konkurs odbył się w Sali konferencyjnej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku. Młodzieżą opiekowali się pan Zdzisław Gładysz i pan Tadeusz Nabywaniec. 

(in. wł.)Komentarze (0)

Write a comment

  • Required fields are marked with *.


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334