Strona główna » Aktualności » Konwencja Wojewódzka "Prawa i Sprawiedliwości" w Przemyślu

Konwencja Wojewódzka "Prawa i Sprawiedliwości" w Przemyślu

1RVX9gvWa.jpg

Wczoraj w Przemyślu działacze, sympatycy „Prawa i Sprawiedliwości”, koalicjanci spotkali się na Konwencji Wojewódzkiej. Kampania samorządowa na poważnie nabiera tempa.

Obecni byli m.in. Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, parlamentarzyści:  Krystyna Wróblewska i Piotr Babinetz, wicewojewoda  Lucyna Podhalicz , marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl, członkowie zarządu:  Bogdan Romaniuk, Maria Kurowska, Stanisław Kruczek i Piotr Pilch.

Podczas spotkania zaprezentowani zostali kandydaci do Sejmiku Województwa Podkarpackiego, w tym nasi kandydaci z Sanoka – pani Monika Brewczak i pan Adam Drozd. Mądra, mocna kampania i w sejmiku będziemy mieć swoich radnych.

Ponadto w spotkaniu uczestniczyli: Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka i kandydat „Prawa i Sprawiedliwości” na kolejną kadencję, Stanisław Chęć, wiceburmistrz Sanoka, Kazimierz Węgrzyn, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sanockiego, Krzysztof Strzyż, członek zarządu powiatu sanockiego i kandydat na radnego kolejnej kadencji, Wojciech Pruchnicki, kandydat do Rady Miasta w Sanoku, Tadeusz Nabywaniec, kandydat do Rady Powiatu Sanockiego (radny w latach 2006-2014).

(inf. wł.)


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334