Strona główna » Aktualności » Kandydaci do Rady Miasta w Sanoku i Rady Gminy w Sanoku (gminy wiejskiej)

Kandydaci do Rady Miasta w Sanoku i Rady Gminy w Sanoku (gminy wiejskiej)

Bq2I5cLGg.jpg

21 października (niedziela) udamy się wszyscy do urn wyborczych, aby wybrać naszych przedstawicieli do służby, pracy na rzecz lokalnych społeczności.

Dzisiaj już wiemy, kto z listy „Prawa i Sprawiedliwości” wystartuje do Rady Miasta w Sanoku i do Rady Gminy w Sanoku (gmina wiejska).






SANOK

NR OKRĘGU 1 (Śródmieście, Dąbrówka, Zatorze; wybieramy 6 radnych)

  1. PRUCHNICKI Wojciech Józef, lat 61
  2. KORNECKI Adam, lat 45
  3. KOT Wanda Janina, lat 53
  4. WYDRZYŃSKI Jan, lat 65
  5. WÓJCIK Elżbieta, lat 48
  6. BARSZCZOWSKA Lidia Lucyna, lat 53
  7. SKOREK Wiesława Stanisława, lat 55
  8. SZCZUDLIK Jerzy Mirosław, lat 54

NR OKRĘGU 2 (Wójtostwo; wybieramy 7 radnych)

  1. BUDZICKI Andrzej Ludwik, lat 60
  2. RADOŻYCKI Łukasz Adam, lat 30
  3. DASZYK Zbigniew Tadeusz, lat 64
  4. REJMAŃSKA Dorota, lat 35
  5. ROGOWSKA - CHĘĆ Grażyna, lat 54
  6. KARACZKOWSKI Ryszard Andrzej, lat 63
  7. KASPRZAK Danuta Maria, lat 67
  8. ZELEK Beata, lat 48
  9. LEWANDOWSKI Dawid, lat 21

NR OKRĘGU 3 ( Błonie, Olchowce, Posada; wybieramy 8 radnych)

  1. CHĘĆ Stanisław Marian, lat 53
  2. KOZAK Grzegorz Andrzej, lat 44
  3. TYMOCZKO Henryka Czesława, lat 63
  4. BUCZEK Małgorzata Helena, lat 59
  5. MAŁEK Bogusława Maria, lat 61
  6. BALIŃSKI Robert, lat 45
  7. LIPIŃSKI Jacek Władysław, lat 53
  8. PACŁAWSKA Helena, lat 76
  9. BABIAK Roman, lat 66
  10. SROKA Przemysław Piotr, lat 31

GMINA SANOK

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. SZMYD Krystian Sylwester, lat 37, Stróże Małe
  2. KOTLARZ Wilhelm, lat 58, Niebieszczany
  3. NIEMCZYK Daniel, lat 40, Niebieszczany
  4. DZIERŻAWSKI Jan, lat 64, Prusiek
  5. CHUDZIAK Andrzej Piotr, lat 53, Zabłotce
  6. DEREŃ Stanisław Mikołaj, lat 57, Pisarowce
  7. BURKA Tadeusz Józef, lat 61, Kostarowce
  8. JAKIMA Jan, lat 60, Srogów Górny
  9. CECUŁA Rafał Łukasz, lat 38, Strachocina
  10. KACZMARSKI Tadeusz, lat 58, Pakoszówka
    12. KACZMARSKA Bogusława, lat 54, Trepcza
  1. TYMOCZKO Jolanta, lat 40, Tyrawa Solna
  2. BODZIAK Janina, lat 70, Hłomcza
  3. PETRYK Wojciech Paweł, lat 66, Bykowce
(inf.wł.)




  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334