Strona główna » Aktualności » Bardzo udane spotkanie z posłem na Sejm RP Jarosławem Krajewskim w Sanoku

Bardzo udane spotkanie z posłem na Sejm RP Jarosławem Krajewskim w Sanoku

1pjCes0Ki.jpg

Dzisiaj w Sanoku obyło się spotkanie z Jarosławem Krajewskim, posłem na Sejm RP. To kolejne spotkanie w ramach rozmów „Polska jest jedna”.

Gospodarzem był Kazimierz Węgrzyn, przewodniczący Komitetu Terenowego „Prawo i Sprawiedliwość” powiatu sanockiego i jednocześnie wiceprzewodniczący rady powiatu sanockiego.

Głównym tematem wystąpienia posła Jarosława Krajewskiego była tzw. „Piątka Morawieckiego”. Potwierdził i rozwinął temat dotyczący wyprawki szkolnej, programu  „Dostępność Plus+”, modernizacji dróg lokalnych, obniżenia składek ZUS i podatku CIT. Nie zabrakło informacji o pracy w komisji ds. „Amber Gold”.

Z sali padło bardzo wiele ciekawych pytań, na które poseł odpowiedział merytorycznie, pokazując, że jest bardzo dobrze zorientowany we wszystkich sprawach, w tym problemach, z którymi spotykają się mieszkańcy powiatu sanockiego i leskiego.

W spotkaniu udział wzięli m.in. Roman Konieczny, starosta sanocki, Tadeusz Pióro, burmistrz miasta Sanoka, Stanisław Chęć, wiceburmistrz Sanoka, radni miasta i powiatu sanockiego, działacze i zwolennicy „Prawa i Sprawiedliwości”.

(inf. wł)


  • POSEŁ PIOTR URUSKI
  • POSEŁ PIOTR BABINETZ

Biuro czynne
od poniedziałku do czwartku godz.9-16.30

tel./faks: +48 13 4634 334